Bestuur

Bestuur

Dagelijks Bestuur

Algemeen mailadres dagelijks bestuur: bestuur@vvstrijen.nl

Dick de Heus
Voorzitter
voorzitter@vvstrijen.nl

Jeannette Biesheuvel
Secretaris
info@vvstrijen.nl

Jeroen van Gent
Penningmeester
penningmeester@vvstrijen.nl

Voetbalzaken

Jaco Dorst
Bestuurslid Commissie Voetbalzaken
voetbalzaken@vvstrijen.nl

Wim de Geus
Bestuurslid Commissie Voetbalzaken
voetbalzaken@vvstrijen.nl

Sponsoring

Richard Kruijthof
Bestuurslid Sponsorcommissie
sponsoring@vvstrijen.nl

Gebouwen en Terreinen

Jochem Mol
Bestuurslid Commissie Gebouwen en Terreinen
gebouwen@vvstrijen.nl

Kantine

Vacature
Bestuurslid Kantine
kantine@vvstrijen.nl

Activiteiten

Vacature
Bestuurslid Activiteitencommissie
activiteiten@vvstrijen.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!